FM GROUP Polska jest firmą działającą w sektorze marketingu wielopoziomowego. Powstała w 2004 roku we Wrocławiu przez Artura Trawińskiego i działa nieprzerwanie do dziś.

FM GROUP

FM GROUP

FM GROUP World, zajmuje się obsługą wszystkich oddziałów zagranicznych oraz stałym pozyskiwaniem nowych rynków zbytu.
FM Group World tworzą ponad 62 oddziały w Europie, Azji, Ameryce Północnej, Australii, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie.

fm group

FM Group na świecie

Głównymi partnerami strategicznymi FM GROUP są PERFAND i DROM Fragrances International.

fm group partnerzy

PERFAND posiada zdolności produkcyjne powyżej 5 000 000 perfum w skali miesiąca. FM Group i Perfand planuje otworzyć kolejną fabrykę na Filipinach oraz jest w trakcie tworzenia kompleksu logistyczno – produkcyjnego w Trzebnicy.

rozlewnia perfum perfand

Drom Fragrances International produkuje i dostarcza kompozycji zapachowe dla FM GROUP. Perfand odpowiada za produkcje perfum, a FM GROUP zajmuje się dystrybucją produktów w systemie marketingu wielopoziomowego.

partnerzy fm group

Poniżej kilka danych o FM GROUP:

- współprace z FM GROUP podjęło już ponad 589 000 dystrybutorów na całym świecie (około 200 000 w Polsce):

liczba dystrybutorow w fm group

- obroty firmy stale rosną – rok 2007 został zamknięty liczbą ponad 92 mln PLN. W 2009 roku obroty firmy przekroczyły ponad 220 mln PLN:

- po otwarciu FM GROUP we wrześniu 2004 firma osiągnęła miesięczne obroty na poziomie 100 tys. , a w grudniu 2004 roku jej miesięczne obroty osiągnęły już 1 mln PLN

przychody FM GROUP

- FM GROUP jest największym odbiorcą samochodów osobowych marki MERCEDES-BENZ w Polsce (120), a Mercedez BENZ przygotowuję umowę współpracy z FM GROUP na całym świecie)

Filmik motywacyjny FM Group